Co podjadacie w pracy ?

Właśnie delektuję się pysznym kisielkiem "słodka chwila" o smaku pieczonego jabłka :) . Całe szczęście, że ktoś wymyślił takie szybkie kisielki, które można bez problemu przygotować w pracy.
A co Wy podjadacie w pracy ? :) .

Replies

1. kasia wojciechowska kasia wojciechowska

Ziarna słonecznika.

2. anna mucha anna mucha

uwielbiam słodkie więc czasem skuszę się na wafelka albo ciacho :)

3. Małgo Sia Małgo Sia

A jak odkryłam kolejne pyszne "słodkie chwile" :) , tym razem pudding na zimno. Właśnie jem czekoladowy i jest pyszny :)

4. kasia kowalska kasia kowalska

Ja bardzo lubię wszelkiego rodzaju chrupki i owoce podjadać. Ale tak to jest, jak się nie dba i nie myłam rąk tak często i dopadła mnie opryszczka. Kolega polecił mi endvir, dlatego zaraz po pracy jadę prosto do apteki po niego

5. Danka Danka Danka Danka

Kiedyś masę słodyczy - to batonik, to cukierek - ale na szczęście od kilku miesięcy skutecznie pozbyłam się tego nawyku :D

6. Paulina Krawczyk Paulina Krawczyk

Ja podjadam batoniki musli i suszone jabłka.

7. Anna Berejza Anna Berejza

jak już to batoniki sporadycznie :)

8. Hania Wróblewska Hania Wróblewska

ja siedzę dużo przy komputerze więc żeby mi nic nie szło w boczki, to podjadam owoce i lekkie sałatki.

9. Alicja Mosoń Alicja Mosoń

Zestaw dnia z pobliskiego baru ;)

10. Martyna Lisz Martyna Lisz

Dobra kaloria, zdecydowanie jabłko-cynamon.

11. Marek Mirski Marek Mirski

Ja domowej roboty kanapeczki tylko :) Ograniczam się :)

12. Ola Mtr Ola Mtr

Ja bardzo lubię zabierać naleśniki z serkiem w pojemniku, w pracy koło południa już jestem głodna jak wilk, a one zapychają

13. Jowita Kurdej Jowita Kurdej

jak trzymałam dietę to prawie nic, tylko jeden posiłek. Zaczęły się problemy zdrowotne i okropna migrena. Trafiłam w ręce dr Nowaczewskiej, która zleciła mi szereg badań i teraz już wiem, że to moje odchudzanie przyniosło więcej minusów jak plusów.

14. Ewelina Tamka Ewelina Tamka

Słodycze! :)

15. marcelina xxx marcelina xxx

Zwykle rodzynki w czekoladzie, żelki albo orzeszki. Niejednokrotnie miałam po nich wzdęcia i musiałam szybko ratować się tabletkami [url=https://kebene.pl]Kebene[/url]. Najważniejsze, że szybko przechodziło. No, cóż co kto lubi xD

16. Aleksandra Pe Aleksandra Pe

Lubię w pracy zjeść obiad na ciepło, smaczny i sycący, ale też zdrowy i niezbyt ciężki. Dzisiaj np. kupiłam sobie kaszotto łowicza, czuję się po nim długo najedzona i nie mam spadku energii.