Wasze ulubione kosmetyki

Zaczęłam ten wątek, ponieważ mam problem z cerą. Staram się zdrowo odżywiać, pije dużo naturalnych soków, jem owoce, warzywa, słodycze staram się ograniczać ( ale wiadomo nie zawsze się udaje ;) ), nie palę papierosów, nawet ostatnio rzuciłam picie kawy ( co w moim przypadku jest wyrzeczeniem przez wielkie W ) teraz piję tylko bawarki ( herbaty z mlekiem), z racji tego, że uwielbiam mleczne napoje.Ale moja skóra wygląda jak kartka szarego papieru, zero w niej witalności, jędrności, nie promienieje zdrowiem ( chociaż patrząc na moją dietę powinna) Mam dużo zaskórników i małych prawie niewidocznych krost, a twarz wygląda na bardzo zmarnowaną i zmęczoną. Poradźcie mi proszę, jakich kosmetyków używać, dodam, że mam skórę naczynkową ( czyli bardzo wrażliwą) i raczej mieszaną ( nie jest wyschnięta, ani tłusta)
Proszę napiszcie jakich kosmetyków Wy używacie, jakie polecacie, bo mam w planach wyruszyć na jakieś zakupy i wolałabym już nie testować znowu czegoś na sobie.
Mam nadzieje, że dacie mi jakieś rady :))
Pozdrawiam

Replies

1. Neiinka Neiinka

Polecam wejść na strone BIODERMY i zobaczyć kiedy w Twoim rejonie są konsultację. W aptece za darmo zbadają Ci cerę i zdiagnozuja prolem wtedy też możesz kupić w promocji kosmetyki z Biodermy, na początek dostaniesz próbkę. Te kosmetyki jakościowo sa naprawdę dobre dodatkowa konsultanka znajdzie Ci coś specjalnie na Twój problem. Mi na wysuszoną skórę naprawdę pomogło. Warto sie przejsć na takie badanie. Więcej o tym pisałam na blogu.

http://piekno-jest-proste.blogspot.com/2015/04/co-mowi-twoja-skora.htm

2. inku sia inku sia

Mój ulubiony jest krem z oeparol balance. Do cery suchej się nadaje w sam raz. Taki uniwersalny, można rzecz, skóra jest po nim fajnie elastyczna i czuć, że nawilżona. A oprócz tego to lubię kolorówkę z kobo :)

3. Stylowa Kobieta Stylowa Kobieta

Z Twojego opisu wynika, że mamy podobne problemy z cerą. Mogę Ci podpowiedzieć moje ostatnie odkrycie. Jako, że nie lubię wydawać majątku na kosmetyki zamówiłam w avonie z serii naturals ogórek i drzewo herbaciane maseczkę i krem do twarzy. Jestem mega zadowolona a ceny poniżej 10 zł. Generalnie na wypryski polecam kosmetyki z olejkiem z drzewa herbacianego. W stendersie jest bardzo dobry tonik.

4. Ola Pszczoła Ola Pszczoła

ja od wielu lat używam polskich kosmetyków i mam do nich zaufanie: bielenda, ziaja. W tej drugiej jest sporo różnych linii, z których możesz wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

5. Mile Nako Mile Nako

Ziaja med ma dobre kosmetyki, polecam wypróbować np. krem ujędrniający na dzień z witaminą C:)

6. Karola Sowińska Karola Sowińska

W przypadku skóry naczynkowej warto sięgnąć np. po kremy Ziai. Dobra polska marka, kosmetyki też ma w przystępnych cenach, więc na pewno warto przynajmniej spróbować.
    Na pewno warto zaopatrzyć się też w porządny korektor kryjący niedoskonałości. Zerknij na te z makeup revolution: http://puderek.com.pl/45_makeup-revolution . Podobnie jak Ziaja dobra jakość w przystępnej cenie.

7. Katarzyna Nowakowska Katarzyna Nowakowska

Ja też się ostatnio staram przerzucić na kosmetyki naturalne. Nie są na szczęście już tak drogie jak kilka lat temu, a dodatkowo pojawia się sporo nowych, często polskich marek. Sklepów też jest całkiem sporo, można więc od czasu do czasu trafić ciekawe promocje. Teraz akurat testuje nowe serum pod oczy z be organic: http://beorganic.com.pl/ i jak na razie duży plus za wydajność i fajny efekt liftingu.

8. Ola Kat Ola Kat

GOSH też ma fajne kosmetyki, ja ostatnio się lubuje w ich perfumach i balsamach. Tylko nie wszędzie można dostać, a szkoda, bo nie są drogie i wydajne. Ostatni mój zakup to wlasnie balsam i do tego był roll-on: http://www.herbakos.pl/pl/product/gosh-zestaw-balsam-deo-roll-on/?kategoria=113, powiem wam, ze w te upaly to się dobrze sprawdzal.

9. Kaja Milewska Kaja Milewska

Od momentu jak byłam w ciąży zaczęłam używać kosmetyków naturalnych, bardzo lubię produkty od EcoWipes, zwłaszcza suche chusteczki Tami MyBaby Cotton z bawełny organicznej, używam ich do pielęgnacji skóry mojej córeczki, ale sama też ich lubię używać, bo są bardzo miękkie, delikatne.

10. Ola Kat Ola Kat

Bardzo lubię kosmetyki polskiej firmy GAL

11. wictoria 84. wictoria 84.

najcześciej chyba Bielendy uzywam, bo są za przystepną cenę, a i są dobre, ostatnio np. kupiłam z tej firmy serum rozjaśniające przebarwienia z serii skin clinic, bardzo fajnie działa, lubię też peelingi z tej firmy.

12. annika27 annika27

Często mi się to zmienia i kosmetyki, które używałam jeszcze kilka miesięcy temu niekoniecznie muszę stosować aktualnie. Kiedyś też czytałam, że warto od czasu do czasu zmieniać, bo to dobre dla skóry. Obecnie najczęściej używam kosmetyków Farmony, np. dwa kremy naprzemiennie z http://sklep.farmona.pl/krem-na-dzien-203

13. ania chowaniec ania chowaniec

A jakiego używasz płynu micelarnego? Z tego co zauważyłam na swojej twarzy to daje na prawdę bardzo dużo. Kiedyś używałam do mycia twarzy tylko mydła bądź żelu do twarzy i nie mogłam dojść do tego - dlaczego moja skóra jest taka sucha, przecież używam dobrych kremów. I wtedy wpadłam na ten jakże genialny pomysł, że może mydło jest złe.Od tej pory cały czas używam płynu micelarnego, aktualnie ten http://www.yves-rocher.pl/plyn_micelarny_do_demakijazu i muszę przyznać, że moja twarz jakby ożyła, może to za dużo powiedziane, ale widać różnice.

14. Marysia Kujawińska Marysia Kujawińska

Jeśli chodzi o kosmetyki typu podkłady to koniecznie bez silikonu! Od kiedy stosujesz taką dietę? Musisz pamiętać, że miesiąc nie wystarczy. Dużą poprawę widać po 3-6 miesiącach. Masz w swojej diecie szpinak? Oczyszcza organizm, był moim kluczem do sukcesu.

15. helena khgsy helena khgsy

mój ulubiony kosmetyk to płyn micelarny Garnier.

16. Joanka Junng Joanka Junng

do pryszczy dobry jest krem qcera, rozjaśnia przebarwienia i blizny, poza tym nie wysusza, mniej pryszczy i zaskórniaków. czekam na dalsze efekty.

17. Lilla Sabo Lilla Sabo

Od niedawna go używam ale już się polubiliśmy ;), mam nadzieję, że pozwoli mi się pozbyć trądziku na dobre, poza tym nie mam ulubionych kosmetyków, straram się szukać nowośći, no może oprócz tuszy do rzęs max factor

18. Ilona Filon Ilona Filon

Jestem ciekawa jak długo autorka praktykowała odmienne odżywianie i rezygnacje z używek. Należy pamiętać, że aby zobaczyć jakieś efekty trzeba poczekać. Jeśli chcemy by nasza cera stała się promienna to nie stanie się to po dniu, a nawet tygodniu zdrowego odżywiania. Do tego potrzeba czasu. To tak jak z odchudzaniem. Po tygodniu diety nie będziemy nosili ubrań o rozmiar mniejszych. Jako kobiety mamy to szczęście, że możemy swoje niedoskonałości ukryć za pomocą kosmetyków. Osobiście nie mam swoich ulubionych i staram się zmieniać co jakiś czas marki, nie przyzwyczajać się do żadnej firmy.

19. ela baczyńska ela baczyńska

ale ciezko sie nie przyzwyczaic czasem jesli nie masz czasu zeby szukac nowych odkryc kosmetycznych ) ja puder, tusz i podklad mam w stałym skladzie, nie zmieniam marek

20. Agnieszka Kaczkowska Agnieszka Kaczkowska

Moimi ulubionymi kosmetykami są kremy, olejki do twarzy i balsamy do ciała z polskiej Bielendy. Ostatnio kupiłam też od nich krem do depilacji Vanity i też jestem z niego zadowolona.

BEAUTY

1. Wasze kosmetyczne hity

Last reply: Kamila Gwiazdowska .

2. Błyszczyki do ust

Last reply: Anna Irwa .

3. Nowy perfum

Last reply: Marta Mone .

4. Co polecacie na skórę pod oczami?

Last reply: Hose King .

5. Kłopotliwe włosy na twarzy

Last reply: Monika Walczak .

People You May Like